Oglas za prijam u službu namještenika/ce na određeno vrijeme u Jedinstveni upravni odjel Općine Poličnik-Gerontodomaćica

KLASA: 112-03/18-01/2

URBROJ: 2186/06-04/03-01-18-1

Poličnik, 18. siječnja 2018. godine

O G L A S

za prijam u službu namještenika/ce na određeno vrijeme u

Jedinstveni upravni odjel Općine Poličnik,

Odsjek za društvene djelatnosti

- GERONTODOMAĆICA

- 1 izvršiteljica – na određeno vrijeme, za obavljanje privremenih poslova u trajanju od

6 mjeseci

Opis poslova:

• dostava namirnica,
  • pomoć u pripremi obroka u kućanstvima korisnika,
  • ostale usluge prehrane,
  • dostava obroka,
  • pospremanje stana, čišćenje prostorija,
  • pranje i glačanje rublja,
  • pomoć pri kupanju,
  • pomoć pri oblačenju i svlačenju,
  • briga o higijeni i osobnom izgledu,
  • posredovanje između osobe i institucija društva ( npr. prijevoz do liječnika i sl.)
  • razgovori i druženja sl.
  • razgovori i druženja u svrhu prevladavanja usamljenosti, ostale usluge posredovanja i druženja s korisnicima

Uvjeti:

• završena osnova škola (NKV),
  • da ne boluje od kroničnih, zaraznih i duševnih bolesti,
  • da se protiv nje ne vodi istražni ili kazneni postupak ili da nije pravomoćno osuđena za kazneno djelo,
  • vozačka dozvola B kategorije

Uz vlastoručno potpisanu prijavu potrebno je dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta oglasa i to:
–    kratak životopis
–    preslika osobne iskaznice,
–    preslika  svjedodžbe o završenom školovanju,
–    preslika  vozačke dozvole,
–   Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak sukladno čl. 15. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi, ne stariji od šest mjeseci,
–    ispis radnog iskustva  (elektronički zapis o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje).

Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti dostavlja izabrani kandidat po obavijesti o izboru.

Prijave s potrebnom dokumentacijom podnose se u roku od 8 dana od dana objave na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Ovaj Oglas objaviti će se na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, na oglasnoj ploči Općine Poličnik i  internetskoj stranici Općine Poličnik www.opcina-policnik.hr.

Prijave na oglas podnose se na adresu OPĆINA POLIČNIK, Ulica dr. Franje Tuđmana 62, 23 241 Poličnik, u roku od osam dana od dana objave Oglasa na stranicama  Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područni ured Zadar, s naznakom: „Oglas za prijem djelatnika za Program pomoći i njege u kući, za poslove Gerontodomaćice“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Općine Poličnik donosi Rješenje o prijmu u službu izabranog kandidata, najkasnije u roku od šezdeset dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Pročelnik JUO Općine Poličnik

Nenad Bulić