Dom za boravak starih i nemoćnih osoba

Poštovani,

Općina Poličnik ima namjeru, ukoliko se pokaže dovoljan interes mještana izgraditi Dom za boravak starih i nemoćnih osoba kao i postojeće društvene domove, ukoliko zadovoljavaju zadane kriterije staviti u funkciju boravka za stare i nemoćne osobe.

Kako bi utvrdila da li na području Općine postoji dovoljna zainteresiranost mještana Općina Poličnik je tijekom rujna ove godine provela anketu na način da su sve zainteresirane osobe mogle popuniti anketni listić  koji je bio objavljen na službenoj internet stranici Općine i stavljen na oglasne ploče po mjestima. Zadnji dan roka za popunjavanje anketnog listića bio je 30. rujna 2019. godine nakon čega je analizom provedene ankete utvrđeno da je anketni listić popunilo 12 potencijalnih korisnika. Općina Poličnik sa tako malim brojem zainteresiranim osoba, a iz razloga nesvrsihodnosti kao i neekonomičnosti ne može krenuti u realizaciju namjeravanoga projekta.

Kako bi se na što adekvatniji način ispitala zainteresiranost mještana za navedenu uslugu, ovim putem Vam dostavljamo anketni listić koji je, ukoliko postoji ozbiljna zainteresiranost potrebno popuniti u roku od 15 dana od dana zaprimanja ovoga dopisa i dostaviti na adresu Općine Poličnik ( Ulica dr. Franje Tuđmana 62, Poličnik) putem pošte ili osobno svakim radnim danom od 7,30- 15,00 sati.

S poštovanjem,

Općinski načelnik