Kup Zahvale 2018.

U organizaciji UHDDR-a Općine Poličnik i Nk Dragovoljac iz Poličnika održan je malonogometni turnir KUP ZAHVALE 2018 u sportskoj dvorani Poličnik za dječake rođene 2005 i mlađe.Na turniru je sudjelovalo 8 ekipa koje su bile raspoređene u dvije skupine.Skupinu A sačinjavale su ekipe: Nk HV Posedarje, Nk Podgradina, Nk Škabrnja i Nk Sabunjar, grupa B: Nk Abeceda sporta, Nk Hajduk Pridraga, Nk Dalmatinac i Nk Dragovoljac.Prvi dan turnira igrano je po sistemu svatko sa svakim iz grupe da bi iz svake grupe dvije najbolje ekipe igrale polufinale i finale.Iz grupe A u završnicu prošli su Nk Škabrnja i Nk Podgradina a iz grupe B Nk Dragovoljac i Nk Dalmatinac.U polufinalnim utakmicama gledatelji su vidjeli zaista odličan mali nogomet i zasigurno u ovim mladim uzrastima možemo očekivati da izađe dosta pravih nogometaša.Prvo polufinale Nk Podgradina - Nk Dragovoljac završeno je 3:3 da bi u raspucavanju šesteraca bolji bili dečki Dragovoljca, a u drugom polufinalu Nk Škabrnja - Nk Dalmatinac momci iz Škabrnje s lakoćom su pobijedili rezultatom 4:0.U utakmici za treće mjesto Dalmatinac je pobijedio Podgradinu sa 4:2.Finalna utakmica zaista bila je poslastica večeri jer od prvog sučevog znaka dečki sa obadvije strane krenuli su u petoj brzini akcije su se redale kao na traci,prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 1:1 ali u drugom poluvremenu raspucao se Martin Surać koji je Dragovoljcu donio primat pobjednika što je u svim pogledima zasluženo jer u svojoj ekipi imali su u jednom igraču najbolje pojedinca i strijelca a to je fenomenalni dečko iz Gornjrg Poličnika David Alić koji je oduševio sve prisutne na tribinama.

 

POREDAK:

1. Nk Dragovoljac Poličnik - pehar

2. Nk Škabrnja - pehar

3. Nk Dalmatinac - pehar

Fair play ekipa: Nk Podgradina - pehar

 

NAJBOLJI POJEDINCI:

Najbolji strijelac: David Alić (Dragovoljac) - 8 zgoditaka

Najbolji vratar: Bernard Zrilić (Škabrnja)

Najbolji igrač: David Alić (Dragovoljac)

Poličnik.Sportska dvorana.Gledatelja:400.Suci: Josip Budan, Tomislav Čulina i Robin Bojo.

 

UTAKMICA 3 MJESTO

NK DALMATINAC 4

NK PODGRADINA 2

NK DALMATINAC: Toma Momirović, David Knežević, Roko Zubak, Roko Morić(2),Šime Alić(1), Luka Morić, Ivan Burčul, Toni Smolić(1), Karlo Babić.Voditelj:Ante Morić.

NK PODGRADINA: Roko Nekić, Matej Crnjak, Roko Gospić, Ivan Buterin, Lovre Baraba, Dino Nekić, Gabrijel Arbanas, David Šušić-vulić, Pavel Psota, Josip Nekić(1), Duje Zubčić, Ivan Oštrić, Andrej Zubčić, Adrijan Zubčić(1).Voditelji: Zdravko Šalina i Duško Zubčić.

 

FINALE

NK ŠKABRNJA 3

NK DRAGOVOLJAC 4

NK ŠKABRNJA: Bernard Zrilić(1), Frane Jurjević, Paško Župan, Filip Škara, Luka Škara(1), Mitar Pavičić, Karlo Bilaver, Mate Božić(1), Mario Bilaver, Josip Brkić.Voditelj:Stipe Pavičić.

NK DRAGOVOLJAC: Diego Rak, Ivan Barić, Danijel Strika, Luka Petričević, Leonardo Barić, Martin Surać(3), Toni Letina, Stipe Uzelac, David Alić(1), Karlo Lučić.Voditelj:Krešimir Goran Vidov.

Adresa: Ul. Dr. Franje Tuđmana 62, 23241 Poličnik

Telefon: Centrala (023) 354 004, Faks (023) 354 005

Mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

OIB: 87120007882

MB: 2743345

Načelnik: Davor Lončar

Radno vrijeme: 07,00:15,0

Rad sa strankama: 08,00:11,00

Dnevni odmor: 11,00:11,30