POZIV ZA PODUZETNIKE I POTENCIJALNE PODUZETNIKE

Poštovani,

obavještavamo Vas da je u sklopu projekta "Centar za razvoj i edukaciju", smještenog u Općini Poličnik u poduzetničkoj zoni Grabi, započelo prikupljanje iskaza interesa potencijalnih korisnika za poslovne prostorije Centra.

Centar za razvoj i edukaciju, kao moderna poduzetničko-poslovna infrastruktura od lokalnog i šireg  regionalnog značenja, služit će kao središte za unaprjeđenje poslovanja u industrijama koje kao sirovine koriste pčelinje proizvode – vosak, propolis, pčelinji otrov, pelud, matičnu mliječ i med (prvenstveno prehrambena i kozmetička industrija). Imat će 1602 četvornih metara izgrađene i opremljene infrastrukture.

Centar će pružati usluge inkubacije i konzultantske usluge poduzetnicima, specijalizirane edukativne usluge poslovnim subjektima, zaposlenima, nezaposlenima, studentima i učenicima koji planiraju poduzetničke inicijative te će nuditi usluge razvoja proizvoda i podrške povećanju konkurentnosti proizvodnje uz stručni nadzor. Surađivat će s drugim poslovnim subjektima na razvoju novih proizvoda i usluga u području korištenja pčelinjih proizvoda

Potencijalni korisnici Centra za razvoj i edukaciju imaju na raspolaganju razvojnu radionicu, punionicu meda, kemijsko-mikrobiološki laboratorij, multimedijalnu dvoranu, praktikum (učionicu), dvoranu za senzoriku, izložbeni prostor, knjižnicu te 8 ureda za najam.

Nositelj projekta je Općina Poličnik, a projektni partneri su Ustanova za razvoj kompetencija, inovacija i specijalizacije zadarske županije INOVAcija te Zadarska županija.

Projekt je započeo 6. studenog 2017. godine, a predviđeni završetak provedbe projekta je početkom 2020. godine.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 25.86 milijuna HRK, od čega 19.98 milijuna HRK sufinancira Europska Unija iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija.

Više informacija možete pronaći na našim stranicama :

KLASA: 372-03/19-01/1

URBROJ: 2198/06-02-19-1