RJEŠENJE O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA NA PODRUČJU OPĆINE POLIČNIK

Na osnovi članka 61. točke 2. Zakona o izborima zastupnika u Hrvatski sabor („Narodne novine“, broj 66/15-pročišćeni tekst, 104/15-Odluka i Rješenje Ustavnog suda Republike Hrvatske, broj U-I-1397/2015 od 24. rujna 2015., 48/18 i 98/19), Izborno povjerenstvo IX. izborne jedinice donosi

RJEŠENJE

O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTANA PODRUČJU OPĆINE POLIČNIK

U IX. izbornoj jedinici na području Općine Poličnik određuju se biračka mjesta:

 

1. Biračko mjesto broj 1.

BRIŠEVO
DRUŠTVENI DOM U BRIŠEVU, BRIŠEVO

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

BRIŠEVO: BOTUNSKI PUT, BRIŠEVO, BRIŠEVO, BUTIĆA PRILAZ, BUTIĆI, BUTIĆI, CRKVENI PUT, ĆELAROV PUT, GRABOVČOV PUT, GRADSKA ULICA, GRUBIĆA PUT, GRUSI, GRUSI, I. PUT MLINA, II. PUT MLINA, JURKIN PUT, JURLINA PUT, JURLINE, JURLINE, KRIŽANJE MAZIJA, KUDROVIĆI, LUGAREV PUT, MAZIJA JI, PAVLIČOVA ULICA, PUT BUKVIĆA, PUT DEVINKE, PUT DRAGE, PUT GOSPE LUŽARIJE, PUT GRUSI, PUT JARUGE, PUT JUSUPA, PUT KOMESARIJA, PUT LOKVINE, PUT MILINA, PUT REDINA, PUT RIPNJAKA, PUT ROMIĆA, PUT SURAĆA, PUT TRAČE, RONČEVIĆA PUT, SAMARDŽIĆA PUT, SLJEPA ULICA, STARI VAROŠ, ŠARUNOV PUT, ŠIROKA ULICA, TRG OLIVERA ĆUSTIĆA, ULICA MARIJE TEREZIJE, ULICA NEDILJKA KATALINIĆA, ULICA SAMOSTALNE SATNIJE BRIŠEVO, ULICA SLOŽNE BRAĆE

 

2. Biračko mjesto broj 2.

DRAČEVAC NINSKI
OSNOVNA ŠKOLA 'BARTOL KAŠIĆ' , PODRUČNA ŠKOLA U DRAČEVCU NINSKOM, DRAČEVAC NINSKI

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

DRAČEVAC NINSKI: BUŠLJETIĆI, BUŠLJETIĆI, DRAČEVAC NINSKI, KULINA, KULINA, MILJAŠIĆI, MILJAŠIĆI, PETRIČEVIĆEVA ULICA, PUT BUŠLJETA, PUT CRNOG VRILA, PUT ĆELIĆA, PUT GUMILA, PUT KULINE, PUT LOKVINA, PUT MLINA, PUT STANIĆA, PUT SV. MARTINA, PUT VLAČINA, ULICA DALIBORA DADIĆA, ULICA DAMIRA TOMLJANOVIĆA-GAVRANA, ULICA DOMOVINSKOG RATA, ULICA PREDRAGA ZEKIĆA, VUKIĆEVA ULICA, ZEKIĆ, ZEKIĆ

 

3. Biračko mjesto broj 3.

GORNJI POLIČNIK
DRUŠTVENI DOM U GORNJEM POLIČNIKU, GORNJI POLIČNIK

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

GORNJI POLIČNIK: ALIĆI, ALIĆI, GORNJI POLIČNIK, PRILAZ OSLOBOĐENJA, PUT GAJEVA, ULICA DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI, ULICA DR. FRANJE TUĐMANA, ULICA STJEPANA RADIĆA, ULICA TINA UJEVIĆA, ULICA VILE VELEBITA

 

4. Biračko mjesto broj 4.

LOVINAC
OSNOVNA ŠKOLA POLIČNIK, PODRUČNA ŠKOLA LOVINAC, LOVINAC

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

LOVINAC: GOSIN PUT, LOVINAC, LOVINAC, PUT VEDRIĆA, SPORTSKA ULICA, ULICA BALJAK ANTE-PAJO, ULICA HRVATSKIH SLAVUJA, ULICA HRVATSKIH VITEZOVA, ULICA IVANA PAVLA II.

 

5. Biračko mjesto broj 5.

MURVICA
DRUŠTVENI DOM U MURVICI, MURVICA

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

MURVICA: BARIČEVIĆI, DALMATINSKA ULICA, MURVICA, MURVICA, MURVICA DONJA, MURVICA IK, MURVICA JUG, MURVICA ZAPAD, MURVICA ZAPAD II, OPAČIĆI, OPAČIĆI, PARAVINJA, PUT DRAŠKA, PUT GAJA, TRG DR. FRANJE TUĐMANA, ULICA 112. BRIGADE HV, ULICA AKCIJE MASLENICA, ULICA AKCIJE OLUJA, ULICA ALOJZIJA STEPINCA, ULICA DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI, ULICA DR. ANTE STARČEVIĆA, ULICA DR. FRANJE TUĐMANA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA, ULICA HRVOJA ĆUSTIĆA, ULICA IVANA PAVLA II., ULICA KNEZA BORNE, ULICA KNEZA BRANIMIRA, ULICA KNEZA DOMAGOJA, ULICA KNEZA MISLAVA, ULICA KNEZA TRPIMIRA, ULICA KRALJA TOMISLAVA, ULICA MARKA MARULIĆA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE, ULICA PETRA ZORANIĆA, ULICA STJEPANA RADIĆA, ULICA SV. PAŠKVALA, ULICA TINA UJEVIĆA, VELEBITSKA ULICA, VUKOVARSKA ULICA, ZADARSKA ULICA, ŽILIĆI, ŽILIĆI

 

6. Biračko mjesto broj 6.

MURVICA GORNJA
DRUŠTVENI DOM U MURVICI GORNJOJ, MURVICA GORNJA

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

MURVICA GORNJA: ČULINE, ČULINE, MILOVAC, MILOVAC, MURVICA GORNJA, PASTUOVIĆI, PASTUOVIĆI, PUT BETEGA, PUT BUKOVČANA, PUT PASTUOVIĆA, PUT PROROKOVIĆA, PUT STARČEVIĆA, PUT SURAĆA, PUT VIDAIĆA, PUT VRILA, PUT ŽUPANA, STARA CESTA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA, VIDAIĆI, VIDAIĆI, ZRILIĆI, ZRILIĆI, ŽUPANI, ŽUPANI

 

7. Biračko mjesto broj 7.

POLIČNIK
OSNOVNA ŠKOLA POLIČNIK, POLIČNIK

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

POLIČNIK: GRABI, GRABI P-9, JADRANSKA CESTA, POLIČNIK, POLIČNIK ULICA VII, POLIČNIK ULICA II, POLIČNIK ULICA II, POLIČNIK ULICA III, POLIČNIK ULICA III, POLIČNIK ULICA IX, POLIČNIK ULICA IX, POLIČNIK ULICA V, POLIČNIK ULICA VII, POLIČNIK ULICA VII, POLIČNIK ULICA XI, POLIČNIK ULICA XI, PUT GRABA, PUT KRESA, STARA CESTA, TRG SV. NIKOLE, ULICA 112. BRIGADE HV, ULICA 7. DOMOBRANSKE PUKOVNIJE HV, ULICA ANTE PLEMIĆA, ULICA DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI, ULICA DOMOVINSKOG RATA, ULICA DR. FRANJE TUĐMANA, ULICA GENERALA JANKA BOBETKA, ULICA HRVATSKIH VELIKANA, ULICA HRVATSKOG PROLJEĆA, ULICA IVANA PAVLA II., ULICA JOSIPA BANA JELAČIĆA, ULICA KNEZA BRANIMIRA, ULICA KRALJA TOMISLAVA, ULICA LJUDEVITA GAJA, ULICA MARKA MARULIĆA, ULICA PETRA KREŠIMIRA IV, ULICA PETRA ZRINSKOG, ULICA SATNIJE SV. IVANA, ULICA STJEPANA RADIĆA, ULICA SV. LUKE, ULICA TINA UJEVIĆA, ULICA VIKTORA GRGURICE, ULICA ZLATKA PERIĆA

 

8. Biračko mjesto broj 8.

RUPALJ
OSNOVNA ŠKOLA POLIČNIK, PODRUČNA ŠKOLA RUPALJ, RUPALJ

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

RUPALJ: PUT GRABA, PUT GRABOVKA, PUT GROBLJA, PUT KARAMARKA, PUT ŠUŠIĆA, PUT UMCA, PUT VIDAKA, PUT ZDRILIĆA, RUPALJ, ULICA DAMIRA VANJKA, ULICA DR. FRANJE TUĐMANA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA, ULICA KUZMANA DEME, ULICA MARKA ZDRILIĆA, ULICA MILE ŠUŠIĆA

 

9. Biračko mjesto broj 9.

SUHOVARE
DRUŠTVENI DOM U SUHOVARAMA, SUHOVARE

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

SUHOVARE: POSEDARAČKI PUT, PUT DIVINA, PUT JABUKOVCA, PUT LIVADINA, PUT LOKVICA, PUT ŠIROKOVCA, PUT ZIDINA, SUHOVARE, SUHOVARE, TRG IVANA PAVLA II., ULICA BANA JOSIPA JELAČIĆA, ULICA BRUNE BUŠIĆA, ULICA DOMOVINSKOG RATA, ULICA DR. ANTE STARČEVIĆA, ULICA DR. FRANJE TUĐMANA, ULICA HRVATSKIH DOMOBRANA, ULICA HRVATSKOG PROLJEĆA, ULICA JANKA BOBETKA, ULICA KRALJA TOMISLAVA, ULICA PETRA KREŠIMIRA IV., ULICA SELJAČKE BUNE, ULICA STJEPANA RADIĆA, ULICA SV. ANTE PADOVANSKOG, ULICA VLADE GOTOVCA, ULICA ZBORA NARODNE GARDE

 

10. Biračko mjesto broj 10.

VISOČANE
OSNOVNA ŠKOLA POLIČNIK, PODRUČNA ŠKOLA VISOČANE, VISOČANE

na kojem će glasovati birači s prebivalištem u

VISOČANE: ANTUSOVA ULICA, ĆUTAPOVA ULICA, DOMOBRANSKA ULICA, KEVRIĆI, KEVRIĆI, KOŠTINA ULICA, MALA ULICA, PUT BUNARA, PUT GREDA, PUT VERUNICA, TRG DON TOME KEVRIĆA, TUĐMANOVA ULICA, ULICA ALOJZIJA STEPINCA, ULICA ANTE STARČEVIĆA, ULICA BARTOLA KAŠIĆA, ULICA BLAGE ZADRE, ULICA BRUNA BUŠIĆA, ULICA DON ANTE ČOTIĆA, ULICA EUGENA KVATERNIKA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA, ULICA HRVATSKIH MUČENIKA, ULICA HRVATSKOG SABORA, ULICA JOSIPA MILUNOVIĆA, ULICA MILORADA VERUNICE, ULICA STJEPANA RADIĆA, ULICA SV. ANTE, ULICA SV. MIHOVILA, ULICA VISOČKIH ŽRTAVA, ULICA ŽRTAVA KRIŽNOG PUTA, USKA ULICA, VERUNIČANI, VERUNIČANI, VISOČANE, VISOČANE, VULIĆA ULICA

 

 

 

Adresa: Ul. Dr. Franje Tuđmana 62, 23241 Poličnik

Telefon: Centrala (023) 354 004, Faks (023) 354 005

Mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

OIB: 87120007882

MB: 2743345

Načelnik: Davor Lončar

Radno vrijeme: 07,00:15,0

Rad sa strankama: 08,00:11,00

Dnevni odmor: 11,00:11,30