Planirani početak podjele spremnika za reciklabilni otpad

• Obavještavamo sve stanovnike Općine Poličnik da će ista od 05. listopada 2021. godine  ( srijedom, četvrtkom, petkom ) započeti sa podjelom spremnika za odvojeno prikupljanje reciklabilnog otpada, a po sljedećem redoslijedu podjele po naseljima:
    • Rupalj,   2. Gornji Poličnik,   3. Lovinac,  4. Visočane,  5.  Dračevac Ninski,  6.    Murvica Gornja,    7.   Suhovare,     8.   Briševo,    9.   Murvica,    10.   Poličnik.
  • Spremnici se mogu preuzeti i osobno u prostorijama Općine Poličnik koje se nalaze u sklopu Sportske dvorane u Poličniku  svakog ponedjeljka i utorka u vremenu od  08:00 - 15:00 sati.
  • Spremnici će vam biti podijeljeni besplatno, jer je nabavka  istih sufinancirana od strane Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost i Općine Poličnik.
  • U spremnike za prikupljanje reciklabilnog otpada se mogu odlagati: otpadni metal, otpadna plastika, otpadno staklo i otpadni tekstil. U iste neće biti moguće odlagati: tekući otpad, građevinski otpad, glomazni otpad, opasni otpad, elektronički otpad …
  • Prije dolaska po spremnik molimo da se javite na tel: 023/638-757 ( Ivica Ukalović ) kako bi do vašeg dolaska mogli pripremiti svu dokumentaciju potrebnu za preuzimanje spremnika.
  • Obavezni ste ponijeti osobnu iskaznicu prilikom dolaska po spremnik i predočiti osobnu iskaznicu.

NAPOMENA

• Prilikom dodjele spremnika obvezan je vlastoručni potpis,
  • Spremnici se dodjeljuju samo korisnicima koji su na listi,
  • Spremnici se ne dijele poslovnim korisnicima,
  • Korisniku koji ima dva zelena spremnika na istoj šifri kupca dodjeljuje se samo jedan reciklabilni spremnik.

MOLIMO NE KORISTITI SPREMNIKE PRIJE NEGO ŠTO DOBIJETE OBAVIJEST IZ ČISTOĆE ZADAR, JER KAMIONI ZA SADA JOŠ NE VRŠE ODVOZ RECIKLABILNOG OTPADA

Unaprijed zahvaljujemo

Općina Poličnik