Gastro večer u Poličniku 16.7.

Prva Gastro večer u Poličniku održati će se pored sportske dvorane u subotu, 16. srpnja s početkom u 20.30 sati, a Rockatansky band okupljene će zabavljati od 21:30


Posjetitelji će moći uživati u raznim svježe spremljenim specijalitetima od ribe i divljači, slasticama, vinu i glazbi. Tvrtke Mišlov, Marikomerc, Teši tunolov i Žuvela osigurat će svježu ribu. Lovci iz Lovačkog društva „Kuna“ također će doprinijeti svojim jelima. Udruga žena pripremit će kruh i fritule. Sve porcije bit će podijeljene besplatno.


Tijekom manifestacije, okupljene će zabavljati KUD Carza, Klapa Koporan i Rockatansky band.

Gastro večer organiziraju Općina Poličnik i TZO Poličnik u suradnji sa tvrtkama Mišlov, Marikomerc, Tuši tunolov i Žuvela, lokalnim udruženjima – KUD-om Carza, Lovačkim drušrvom „Kuna“, Klapom Koporan te NK-om Dragovoljac Poličnik.

Ulaz je besplatan.