Koncert Ivice Sikirića Iće u subotu, 18. lipnja

Općina Poličnik poziva na koncert Ivice Sikirića Iće koji će se održati u subotu, 18. lipnja s početkom u 21 sat kod sportske dvorane u Poličniku. Koncert je besplatan, a posjetitelji će uz glazbu moći uživati i u hrani i piću.


Nakon što je prošle godine iznova osvojio publiku pjesmom „Opet je jubin cilin tilon“, Ivica Sikirić Ićo ove je godine sve traženiji domaći izvođač. Napunio je zagrebački Lisinski, a sada dolazi u Poličnik kako bi raspjevao i rasplesao domaće i njihove goste.


Njegove pjesme na YouTubeu bilježe i preko milijun pregleda. On sam za pjesmu „Opet je jubin cilin tilon“ kaže kako mu je okrenula život. No, ne smijemo izostaviti ni evergreene „Najlipša si“, „Postelja od ruža“ i duet s Tomislavom Bralićem „Ribar sam star“.

Zato, ako ste željni dobre glazbe, dođite na koncert i pjevajte s nama u glas!