Obavijest za studente

Studenti koji su koristili bespovratnu financijsku pomoć za akademsku godinu 22./23., a koji imaju pravo nastaviti bespovratnu financijsku pomoć i za akademsku godinu 23./24. trebaju se prijaviti na Javni natječaj o odobravanju bespovratnih sredstava financijske pomoći studentima u akad. god. 2023./24. i uz obrazac (zamolbu) za dodjelu bespovratne financijske pomoći studentima za akademsku godinu 2023./24. dostaviti samo potvrdu o upisu u narednu godinu i prijepis ocjena.


Tražene dokumente dostaviti do 24.10.2023. g. osobno u zgradu Općine Poličnik, Ulica dr. Franje Tuđmana 62, 23 241 Poličnik ili na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..


Sve dodatne informacije mogu se dobiti u Upravnom odjelu za poslove općinskog načelnika, pravne i opće poslove lokalne samouprave i društvene djelatnosti na tel: 023/354-004 ili na službenoj web stranici–www.opcina-policnik.hr.