Odluke o privremenom oslobođenju

Općinsko vijeće Općine Poličnik  dana 22. travnja 2020. godine na svojoj 29. sjednici  održane putem  elektroničke pošte donijelo je:

• Odluku o oslobađanju plaćanja zateznih kamata na zakašnjela plaćanja koje se odnose na isporučene račune, a dospijeće kojih računa počinje teći od 16. ožujka 2020. godine pa do prestanka okolnosti uzrokovanih epidemijom te se odgađa pokretanje ovrhe na neplaćene obveze dospjele na naplatu od dana 16. ožujka 2020. godine do prestanka novonastalih okolnosti.